Inline hokej Mozirje 2010

Trenutni rezultati lige Inline hokej Mozirje 2010:


  EKIPA
ŠT. TEKEM
ZMAGE
Zks
Pks
PORAZI
GOLI +
GOLI -
RAZLIKA
TOČKE
1. IHK KRALJI
8
6
1
1
0
44
-21
23
21
2. HRUŠCA TEAM
8
7
0
0
1
87
-12
75
21
3. CELJSKI VITEZI
7
6
0
0
1
52
-11
41
18
4. MARIBOR
7
5
1
0
1
67
-22
45
17
5. BIDRI SLOVENJ GRADEC
9
2
1
2
4
33
-39
-6
10
6. Š.D. GORNJI GRAD
7
3
0
1
3
21
-41
-20
10
7. INLINE TEAM VELENJE
8
3
1
1
3
29
-41
-12
9
8. FUŽINAR RAVNE
8
2
1
0
5
19
-49
-30
8
9. PEČNIK INPLANTANTI
9
1
1
1
6
19
-61
-42
6
10. Š.D. RADUHA LUČE
6
1
1
0
4
19
-26
-7
5
11. HK VELENJE
8
1
0
1
6
24
-64
-40
4

Zmaga - 3 točke; Zks (zmaga po kazenskih strelih) - 2 točki; Pkz (poraz po kazenskih strelih) - 1 točka; Poraz - 0 točk

Lestvica najboljših strelcev po 8. krogu:

  PRIIMEK IN IME
GOLI
POD.
TOČKE
EKIPA
1. SODRŽNIK KLEMEN
17
14
31
HRUŠCA TEAM
1. KASTELIC NEJC
22
9
31
CELJSKI VITEZI
3. SOTLAR JURE
15
15
30
HRUŠCA TEAM
3. HABJANIČ BRANKO
15
15
30
MARIBOR
5. RAUŠL MATIC
16
12
28
MARIBOR
6. VERLIČ MIHA
9
13
22
MARIBOR
6. OGRAJENŠEK TIM
10
12
22
CELJSKI VITEZI


Razporedi in rezultati tekem


Rezultati 1. kroga: petek, 16. 4. 2010:

17:00 Š.D. RADUHA INLINE TEAM VELENJE
3
4
 
18:00 CELJE IHK KRALJI
1
4
neveljavno
19:00 FUŽINAR RAVNE MARIBOR
1
14
 
20:00 BIDRI PEČNIK INPLANTANTI
2
4
 
21:00 CELJSKI VITEZI HK VELENJE
18
0
 
22:00 Š.D. GORNJI GRAD HRUŠCA TEAM
1
15
 

Rezultati 2. kroga: petek, 23. 4. 2010:

17:00 Š.D. RADUHA CELJE
6
3
neveljavno
18:00 INLINE TEAM VELENJE HRUŠCA TEAM
1
13
 
19:00 HK VELENJE Š.D. GORNJI GRAD
0
6
 
20:00 PEČNIK INPLANTANTI CELJSKI VITEZI
2
9
 
21:00 MARIBOR BIDRI
8
3
 
22:00 IHK KRALJI FUŽINAR RAVNE
10
1
 

Ekipa Celja je izstopila iz lige; tekme, odigrane proti njim, se razveljavijo.

Rezultati 3. kroga: petek, 30. 4. 2010:

17:00 Š.D. GORNJI GRAD PEČNIK IMPLANTATI
3
1
 
18:00 HRUŠCA TEAM PEČNIK IMPLANTATI
13
0
 
19:00 CELJE INLINE TEAM VELENJE
0
5
neodigrano
20:00 FUŽINAR RAVNE Š.D. RADUHA
3
2
 
21:00 BIDRI IHK KRALJI
5
6
po kaz. str.
22:00 CELJSKI VITEZI MARIBOR
preloženo v 11. krog

Rezultati 4. kroga: petek, 7. 5. 2010:

17:00 IHK KRALJI CELJSKI VITEZI
3
1
 
18:00 Š.D. RADUHA BIDRI
1
6
 
19:00 INLINE TEAM VELENJE HK VELENJE
9
2
 
20:00 PEČNIK IMPLANTATI FUŽINAR RAVNE
3
4
po kaz. str.
21:00 HRUŠCA TEAM HK VELENJE
22
1
 
22:00 MARIBOR Š.D. GORNJI GRAD
16
3
 

Rezultati 5. kroga: petek, 14. 5. 2010:

17:00 CELJSKI VITEZI Š.D. RADUHA
8
1
 
18:00 Š.D. GORNJI GRAD IHK KRALJI
3
4
 
19:00 HRUŠCA TEAM MARIBOR
4
1
 
20:00 HK VELENJE PEČNIK INPALANTANTI
10
1
 
21:00 FUŽINAR RAVNE INLINE TEAM VELENJE
6
2
 

Rezultati 6. kroga: petek, 21. 5. 2010:

17:00 INLINE TEAM VELENJE PEČNIK INPLANTANTI
5
6
 po kaz. str.
18:00 MARIBOR HK VELENJE
10
5
 
19:00 IHK KRALJI HRUŠCA TEAM
4
2
 
20:00 FUŽINAR RAVNE BIDRI
0
3
 
  Š.D. RADUHA LUČE Š.D. GORNJI GRAD
preloženo v 11. krog

Rezultati 7. kroga: petek, 28. 5. 2010:

17:00 HK VELENJE IHK KRALJI
2
6
18:00 PEČNIK INPLANTANTI MARIBOR
 preloženo v 11. krog
19:00 BIDRI INLINE TEAM VELENJE
4
5
 po kaz. str.
20:00 CELJSKI VITEZI FUŽINAR RAVNE
4
0
 
21:00 HRUŠCA TEAM BIDRI
6
3

Rezultati 8. kroga: petek, 4. 6. 2010:

17:00 BIDRI CELJSKI VITEZI
4
7
18:00 FUŽINAR RAVNE Š.D. GORNJI GRAD
2
3
 
19:00 Š.D. RADUHA HK VELENJE
5
4
 po kaz. str.
20:00 INLINE TEAM VELENJE MARIBOR
2
12
 
21:00 IHK KRALJI PEČNIK INPLANTANTI
7
1

Rezultati 9. kroga: petek, 11. 6. 2010:

17:00 Š.D. GORNJI GRAD BIDRI
2
3
po kaz.str.
18:00 MARIBOR IHK KRALJI
6
4
po kaz.str.
19:00 CELJSKI VITEZI INLINE TEAM VELENJE
5
1
20:00 Š.D. RADUHA PEČNIK INPLANTANTI
7
2
 
21:00 HRUŠCA TEAM FUŽINAR RAVNE
12
1

Rezultati 10. kroga: četrtek, 24. 6. 2010:

17:00 FUŽINAR RAVNE HK VELENJE
18:00 HRUŠCA TEAM Š.D. RADUHA
19:00 CELJSKI VITEZI Š.D. GORNJI GRAD
20:00 Š.D. RADUHA MARIBOR
 
21:00 INLINE TEAM VELENJE IHK KRALJI
22:00 PEČNIK INPLANTANTI MARIBOR

Rezultati 11. kroga: petek, 25. 6. 2010:

17:00 HK VELENJE BIDRI
18:00 HRUŠCA TEAM CELJSKI VITEZI
19:00 Š.D. GORNJI GRAD INLINE TEAM VELENJE
20:00 IHK KRALJI Š.D. RADUHA
 
21:00 MARIBOR CELJSKI VITEZI 
22:00 Š.D. GORNJI GRAD Š.D. RADUHA


Ekipe


Š.D. RADUHA LUČE
Priimek in ime
G
A
Točke
88. BREZNIK JAKA
5
3
8
6. BREZNIK ADAM
4
1
5
69. DOGARIS UROŠ
4
1
5
7. PLESNIK ŽIGA
2
1
3
92. MURI
2
1
3
99. JURIČ EVGEN
1
1
91. PINKY (G)
0
  URBAN
0
   
   
   
   
   

INLINE TEAM VELENJE
Priimek in ime
G
A
Točke
13. GOLČMAN NINO (C)
6
3
9
11. ŠAFARIČ-KOLAR MATIC
4
5
9
57. BRGLEZ ROBERT
5
5
15. NOVAK MATJAŽ
4
1
5
9. POKLEKA MARKO
3
2
5
57. BRGLEZ R.
2
3
5
10. ŠINKOVEC MITO
1
1
8. OBLIŠAR GAL
1
1
88. BRGLEZ GORAZD
1
1
38. MARKO PIRNAT
1
1
29. JANEŽIČ TILEN (G)
0
21. RADOVANOVIC ALEX
0
75. MITO ŠINKOVEC
0

Š.D. GORNJI GRAD
Priimek in ime
G
A
Točke
12. FALE MATEVŽ
4
4
8
8. PAHOVNIK ANDREJ
6
1
7
11. PURNAT DAVID
4
3
7
77. DRČAR ANDRAŽ
2
2
4
9. LOČIČNIK JANEZ
3
3
73. ŠINKOVEC LUKA
1
1
2
00. UGOVŠEK LENART
1
1
33. KRZNAR ALJAŽ
1
1
G. POZNI? ALEŠ (G)
0
   

MARIBOR
Priimek in ime
G
A
Točke
6. HABJANIČ BRANKO
15
15
30
13. RAUŠL MATIC
16
12
28
91. VERLIČ MIHA
9
13
22
30. PISANEC MIHA
5
14
19
24. KIRIČ ALJOŠA
5
7
12
12. STARIČ ALEŠ
8
4
12
8. UNUK PATRIK
6
6
12
29. VERLIČ JURE (G)
0
   
   

FUŽINAR-RAVNE
Priimek in ime
G
A
Točke
11. NAVOTNIK MATIC
6
2
8
10. DJORDJEVIČ NINO
1
2
3
7. ČREŠNIK TADEJ
2
1
3
3. KLANČNIK JAN
3
3
9. KLOBUČAR MATEVŽ
2
2
6. MARTINC JURIJ
2
2
8. DJORDJEVIČ MARKO
1
1
2
14. JURE DRETNIK
1
1
2
4. KOGELNIK GAŠPER
1
1
12. KAŠNIK JANET SAŠO
0
1. ROŽENI?NIK TONE (G)
0
2. DJODJEVIČ ALEKSANDAR
0
5. OBERTAN IGOR
0
   
 
 
 
   
 
 
 
   
 
 
 

HRUŠCA TEAM
Priimek in ime
G
A
Točke
27. SODRŽNIK KLEMEN
17
14
31
13. SOTLAR JURE
15
15
30
8. ŠRAJ VALENTIN
5
12
17
23. PETERCA ROK
9
7
16
11. STEVANČEC TADEJ
6
10
16
19. PETERCA NEJC
8
7
15
23. AHLIN GREGA
6
6
12
12. FINEC MIHA
8
4
12
13. VALANT TILEN
4
4
8
9. HVASTJA LAN
2
3
5
12. ZAGORC TILEN
2
2
4
13. BERIBAK ANŽE
3
1
4
1. ŽAGAR TONI (G)
0
20. LEGAT DEJAN
0
  SAVIČ LUKA
 
 
0
44. KOPRIVEC ROBERT
0

CELJSKI VITEZI
Priimek in ime
G
A
Točke
10. KASTELIC NEJC
22
9
31
4. OGRAJENŠEK TIM
10
12
22
7. ZUPANC MATIC
11
7
18
25. JAZBEC DEJAN
5
8
13
23. PLANKO DAVID
2
9
11
18. POTOČNIK NEJC
2
2
4
2. MAUER
1
1
  LAJLAR MATIJA (G)
0
   
   

HK VELENJE
Priimek in ime
G
A
Točke
3. PEČNIK PETER
6
5
11
2. OCVIRK LUKA
10
10
7. STROPNIK MATJAŽ
4
2
6
4. OCVIRK ALEŠ
1
2
3
5. GRAJŽELJ
2
2
1. ŠUŠTAŠIČ JAKA (G)
0
6. HRIBERŠEK MARKO
0
  HRIBERŠEK BORIS
0
  ČEPIN JOŽE
0
   

BIDRI SLOVENJ GRADEC
Priimek in ime
G
A
Točke
22. SMONKAR DEJAN
12
7
19
23. KRIVEC ALJOŠA
6
5
11
69. GREŠOVNIK ALEŠ
4
3
7
6. OBERTAN ALEŠ
3
3
6
88. VERGLES MARKO
3
2
5
4. GABOR MATEJ
1
2
3
91. DRETNIK MIHA
1
1
7. KROFL UROŠ
1
1
  PILKO
1
1
99. PEČOLAR ROK (G)
0

CELJE
Priimek in ime
G
A
Točke
1. MUHIČ MITJA
0
2. KRESNIK BLAŽ
0
3. LOVREK MIROSLAV
0
4. HOHNJEC ŽIGA
0
5. ARČAN
0
6.  
7.  
8.  
9.  
10.  

PEČNIK INPLANTANTI MOZIRJE
Priimek in ime
G
A
Točke
32. KUNEJ JAKA
6
6
99. REBIČ ALOJZ
3
1
4
0. JERAM FILIP
4
4
44. KAKER JANI
2
1
3
27. ZORKO MAKS
2
2
0. ARLIČ ANŽE
1
1
2
46. DEMŠAR
1
1
2
11. KODRUN PETER
2
2
7. REMŠE DENIS
1
1
87. LUKŠE ROK
1
1
76. DOLŠAK DENIS
1
1
1. GRAJŽEL MITJA (G)
0
  ROSENSTEIN ŽIGA (G)
0
  REDNAK LUKA
0
 
 
IHK KRALJI
Priimek in ime
G
A
Točke
5. BRAČEK MITJA
7
7
14
6. TRBOJEVIČ
8
5
13
2. ZUPANC JURE
9
9
9. KOLAR ALEKSANDER
5
2
7
15. PREVOLNIK
7
7
4. MILENKOVIČ JERNEJ
5
1
6
11. ISTENIČ
6
6
  LEBER
3
1
4
8. JANKOVIČ LJUBIŠA
1
2
3
  GAJŠEK
1
1
2
7. PODMILJŠAK JAN
1
1
2
3. PUNGARŠEK
1
1
14. RAKANOVIČ DAVOR
1
1
10. PRSKALO DRAŽEN
0
  PŠENIČ (G)
0
1. PILKO ALJOŠA (G)
0


Kazen igre: igralec, ki dobi drugo kazen igre, v tekoči sezoni nima več pravice nastopati v ligi.

IGRALEC EKIPA KAZEN IGRE
UROŠ DOGARIS ŠD RADUHA LUČE
1
TRBOJEVIČ IHK KRALJI
1


Featured Image

Kontaktni podatki

Športno društvo Mozirje, Na trgu 20, 3330 Mozirje
E-mail: sdmozirje@gmail.com
E-naslov: http://www.sd-mozirje.org/
TTR: 03117-1000006702 pri SKB d.d. Ljubljana
Davčna številka: 94118027